Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram
Česká republika |  
      Rozšířené vyhledávání
Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram

Digitální multimetry s Rogowského cívkou


ArchivArchiv
Strana 7 z 75     

Digitální multimetry s Rogowského cívkouLOVATO Electric představuje nové digitální multimetry s Rogowského cívkou. Jsou dodávany v sadě jednoho multimetru a tří Rogowského cívek v příslušném rozsahu až do největšího proudu 6300A včetně kalibračního protokolu. Toto řešení poskytuje proti běžným multimetrům několik technických výhod:

Každý jednotlivý přístroj garantuje vyskou přesnost měření. Sady jsou podrobeny kusové zkoušce zaznamenané v kalibražním protokolu potvrzujícím vysokou přesnost měření aktivní energie pod 1%.

 

Sada je uplatnitelná zejména pro aplikace, kde standardní řešení s proudovými transformátory nestačí.
Cívky jsou ohebné, tvarovatelné a velmi malého průřezu. To je velmi praktické všude tam kde není dostatek místa, nebo je obtížné demontovat přívodní pasy či kabely. Pro montáž není nutné zkratovat vývody, jak je to nezbytné u  měřících trnsformátorů. 

Vestavěná RS-485 komunikace dostupná pro všechny DMG611R...pracuje v supervision síti s Modbu-RTU a Modbus-ASCII protokoly.
DMG611R---multimetr je rozšiřitelný dalšími kominkačními porty, nebo digitálními vstupy a výstupy moduly EXP. 

Přístroj může být programován s LOVATO Electric Xpress configuration softwarem a ke kompatibilní s LOVATO Electric Synergy supervision a remote control softwarem.

Vlastnosti měření: Kromě okamžitých hodont přístroj měří i nejvyšší, nejnišší a průměrnou hodnotu pro proudy, napětí a výkony. Nevyváženost činného výkonu, celkové harmonické zkreslení (THD) a harmonickou anylýzu napětí a proudu do 15. harmonické.
 

Tsto sada umožňuje pohotové a snadno montovatelné měření.

Více

Strana 7 z 75     
ArchivArchiv

Nové výrobky