Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram
Česká republika |  
      Rozšířené vyhledávání
Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram

O nás


LOVATO Electric (centrála firmy v Bergamu, Itálie)

Již více než 90 let firma LOVATO Electric vyvíjí a vyrábí nízkonapěťové elektrické přístroje pro průmyslové aplikace.  Firma LOVATO Electric (byla založena v roce 1922 v severoitalském Bergamu) je soukromou rodinnou firmou řízenou dnes již čtvrtou generací této podnikatelské rodiny.
Jako jedna z prvních firem v Itálii získala v roce 1992 firma LOVATO Electric certifikát ISO 9001, v katalogu výrobků LOVATO najdete více než 18 000 přístrojů, které splňují nejpřísnější požadavky mezinárodních standardů. Motorové spouštěče, stykače, ovladače a signálky, odpínače, koncové spínače, digitální multimetry, měřicí přístroje, softstartéry, frekvenční měniče, automatické regulátory účiníku, jednotky pro řízení motorgerátorů jsou jen některé z výrobků vyvinutých a vyráběných firmou LOVATO Electric. Naší „misí“ je poskytovat konkurenceschopné výrobky a služby v oblasti průmyslové automatizace a energy managementu.
Našich 15 zahraničních dceřiných společností a síť více než 90 distributorů zajišťují dostupnost LOVATO výrobků ve více než 100 zemích světa.


 

 

 

ArchivArchiv

Nové výrobky